logo
phone

 

W naszym ATELIER KOSMETYCZNYM zadbamy nie tylko o ładny wygląd Twojej skóry, ale przede wszystkim o jej zdrowie. Diagnozujemy skórę, poznajemy jej potrzeby i dobieramy jak najbardziej odpowiednie zabiegi. Staramy się, aby były one autorskie, jak najbardziej dopasowane do twoich potrzeb i oczekiwań. Łączymy w nich różne techniki aby pomóc, odzyskać piękno, równowagę oraz zdrowie. Pracujemy na najlepszych polskich i francuskich markach kosmetycznych: THALGO, PURLES, AROSHA, YONELLE, PEEL MISSION, MESOBOOST. W naszym ATELIER KOSMETYCZNYM mamy strefę ciszy. Nie prowadzimy głośnych rozmów, nie rozmawiamy przez telefon, nie załatwiamy pilnych spraw. Zależy nam, aby czas spędzony u nas był czasem relaksu i odprężenia, gdyż wewnętrzny spokój to nie tylko Twoje piękno wewnętrzne ale także zdrowa, piękna wypoczęta twarz.

 

GRAŻYNA ZIÓŁKOWSKA   kosmetyczka, właściciel

Od prawie 30 lat jestem kosmetyczką i wykonuję swój zawód z pasją i zaangażowaniem. Doświadczenie zdobywałam z salonach kosmetycznych, SPA oraz gabinetach dermatologicznych i medycyny estetycznej. Staram się widzieć człowieka jako całość, uświadamiam jak wiele elementów wpływa na stan naszej skóry i zdrowia. Przeprowadzam diagnozę i szukam przyczyn zaburzeń skóry. Pomagam w leczeniu trądzików różnego pochodzenia, zatrzymaniu procesów starzenia oraz regulowaniu funkcji skóry. Łączę różne techniki a przede wszystkim skupiam się całkowicie na osobie która przychodzi do mnie po pomoc.

 

IZABELA kosmetyczka

Z zamiłowania i pasji jestem technikiem kosmetologii, a od 3 lat pracuje w Atelier Kosmetycznym. Staram się z zaangażowaniem i uwagą dbać o potrzeby każdej osoby, która zawita w gabinecie. Ważna w mojej pracy jest troska o harmonie ciała i duszy, dbałość  o doskonały wygląd jak również dobre samopoczucie. Praca nauczyła mnie, że każdy przypadek jest inny i do każdego trzeba podchodzić indywidualnie, aby każda osoba czuła się wyjątkowo.  Dbam o skórę twarzy, ciała oraz dużą uwagę przywiązuje do oprawy oka. Z precyzją wykonuje hennę, bo wiem jak tak mała rzecz, może tak dużo zmienić. Każda zadowolona osoba motywuje mnie do dalszego rozwoju. Poszukuje nowości i uczestniczę w szkoleniach by móc podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

 

MAGDA masażystka

Masażem zajmuję się od ponad 4 lat i dodatkowo studiuję fizjoterapię. Wcześniej pracowałam w korporacji, jednak z wielu powodów postanowiłam się przebranżowić. Dobrze znam i rozumiem potrzeby osób prowadzących siedzący tryb życia. Dobieram techniki masażu tak, aby efekt był długotrwały i możliwie najbardziej satysfakcjonujący. Staram się edukować, wyjaśniać biomechanikę ciała, służę wiedzą anatomiczną i odpowiadam na pytania. Pracuję wyłącznie na olejach zimnotłoczonych najlepszej jakości. Nie uznaję kompromisów w postaci oliwek, parafiny czy pochodnych. Bazuję na pracy z tkankami miękkimi, masażu funkcyjnym i relaksacji. Wspomagam się technikami masażu tajskiego, Lomi Lomi Nui czy balijskiego. Dokładam też elementy terapii powięziowej. Każdy z nas jest inny, więc dla każdej osoby opracowuje indywidualny masaż. Kładę nacisk na komunikację, zrozumienie i elastyczność. Jestem też masażystką Work-Site (masażu biurowego) i pasjonatką neuropsychologii.